IEEE конференція в м. Тулуза, Франція

Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП

Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП. Доц. Ковбаса С. М. прийняв участь у роботі міжнародної IEEE конференції “Electrical Systems for Aircraft, Railway, Ship propulsion and Road Vehicles & International Transportation Electrification”, яка проводилася 02 – 04 листопада 2016 року в м. Тулуза.
Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП

В рамках роботи конференції Ковбаса С. М. зробив доповідь на тему “Robust Indirect Field Oriented Control of Induction Generator” (Робастне непряме векторне керування асинхронним генератором).

Викладач кафедри АЕМС-ЕП доц. к.т.н. Ковбаса С. М. після конференції

Ковбаса С. М. біля річки у м. Тулуза

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення