Sikorsky Challenge-16 Перемога

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-ЕП

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-ЕП !

Проект «Енергоефективний електропривод електробусу з акумуляторно-суперконденсаторним живленням», який представили викладачі нашої кафедри проф. д.т.н. С. М. Пересада та доц. к.т.н. С. М. Ковбаса, став переможцем Sikorsky Challenge 2016 у двох номінаціях. Проект був підтриманий двома потенційними інвесторами у рамках проведення конкурсу Sikorsky Challenge: “ПРОГРЕСТЕХ Україна” і Фонд науково-технічного розвитку України ім. академіка В. Михалевича.

Перемога в конкурсі Sikorsky Challenge 2016 кафедри АЕМС-еп

Диплом переможця конкурсу Sikorsky Challenge 2016

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших здобутків у розвитку сучасних науки і техніки України! Зараз ведуться активні роботи на станції швидкого прототипного тестування таких систем.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.