Х-та конференція СПЕА

Хта конференція СПЕА

Хта конференція СПЕА! Шановні викладачі, аспіранти та студенти!

7 грудня о 16.00 в аудиторії 4-20 відбудеться перший етап ювілейної Х-тої міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики” (СПЕА-2016) у секції “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”.

На честь 80-ти річчя кафедри в рамках конференції відбудеться конкурс кращих наукових робіт молодих учених. Переможці будуть нагородженні цінними призами.

Запрошуються всі викладачі, аспіранти і студенти.

Напрямки роботи Міжнародної науково-технічної конференції:

Секція 1: Керування електроенергетичними системами;

Секція 2: Електричні системи, мережі та керування ними;

Секція 3: Експлуатація електричних станцій та управління ними;

Секція 4: Структурно-системні дослідження в електромеханіці;

Секція 5: Автоматизація електромеханічних систем та управління ними;

Секція 6: Відновлювальні джерела енергії;

Секція 7: Техніка і електрофізика високих напруг;

Секція 8: Теоретична електротехніка.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.