Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Божко Сергій Владиславович

Божко Сергій Владиславович

Божко Сергій Владиславович кафедра АЕМС-ЕП Associate Professor у University of NottinghamБожко Сергій Владиславович нещодавно відвідав кафедру. Він закінчив навчання у 1987 році і працював викладачем на кафедрі у 1988-1993 роках. Вже більше 20 років Сергій Божко працює професором в Нотінгемському університеті (Великобританія), Associate Professor у University of Nottingham. При останньому візіті на кафедру він зокрема записав звернення до випускників.

Зараз він працює в науково-дослідницькому відділі університету: веде декілька промислових проектів у сфері аерокосмічних електроенергетичних систем.

Також він активно співпрацює з кафедрою у написанні спільних наукових публікацій, останні з яких:

Крім спільних праць він має більше 100 публікацій у Scopus.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року


Всього навчається: 178,
з них на бюджеті: 175.

ОголошенняОсвітній процес до кінця 1 семестру

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19", а саме:

  • всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки);
  • термін впровадження дистанційного режиму навчання, передбаченого цими наказами, може переглядатись та змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 календарних днів до набуття чинності таких змін.


  • Останні оголошення

    Партнери

    Центр міжнародної освіти