VIII Міжнародна конференція СПЕА14

Шановні колеги,студенти та аспіранти!
У грудні 2014 року відбудеться VIII МІЖНАРОДНА НАУКОВО ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2014 для МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ.

За результатами роботи конференції буде видано збірник матеріалів.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Важливі дати:
-до 22.10 сформувати приблизні теми статей та надіслати на електронну пошту bvsua@ukr.net;
-до 14.11 подача, оформленої згідно вимог, друкованої статті в 424 каб. Бовкуновичу В.С.;
– 17.11 по 20.11 відбудеться рецензування поданих статей;
-до 21.11 подача електронної версії статті на електронну пошту bvsua@ukr.net.

Вимоги до оформлення статей знаходяться за посиланням ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення