Відмінники АЕМС-ЕП 2014 року

Відмінники АЕМС ЕП 2014 року

Відмінники АЕМС ЕП 2014 року Щиро вітаємо студентів-відммінників навчання кафедри АЕМС-ЕП НТУУ “КПІ”, яким було присвоєно спеціальні державні стипендії.

А саме студентів 6 курсу групи ЕП-31м:

– Кононенко Надію Сергіївну, якій було присвоєно стипендію Президента України.

– Рімовича Андрія Олександровича, якому присвоєно стипендію ректора НТУУ “КПІ”.

Відмінники АЕМС-ЕП 2014 року. Кафедра АЕМС-ЕП
Бажаємо успіху та наукових здобутків!

1. Призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення, аспірантам – один раз на рік наказами керівників міністерств і інших центральних органів виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебувають вищі навчальні заклади.

2. Академічні стипендії Президента України студентам вищих навчальних закладів виплачуються після отримання наказу про їх призначення з першого числа місяця, що настає після закінчення екзаменаційної сесії, аспірантам – з дня призначення стипендії.

3. Розподіл академічних стипендій Президента України між вищими навчальними закладами різних рівнів акредитації здійснюється міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких вони перебувають, у межах кількості стипендій, встановленої МОН. { Пункт 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 538 (538-2013-п) від 07.08.2013 }

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.