Захист дисертації, Бур’ян С.О.

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича, вітаємо!

Колектив кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу вітає асистента Бур’яна Сергія Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.Захист дисертації на тему «Екстремальні енергоефективні електромеханічні системи автоматизації багатоагрегатних насосних установок» відбувся 18 лютого 2013 року у спеціалізованій Вченій раді в НТУУ “КПІ” за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”. Щиро вітаємо та бажаємо подальших наукових успіхів і досягнень!

UPD. Через два роки він став лауреатом премії Президента України для молодих вчених за активну участь в науково-дослідній та навчальній роботі, детальніше – за посиланням.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.