факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Захист дисертації, Бур’ян С.О.

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича, вітаємо!

Колектив кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу вітає асистента Бур’яна Сергія Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.Захист дисертації на тему «Екстремальні енергоефективні електромеханічні системи автоматизації багатоагрегатних насосних установок» відбувся 18 лютого 2013 року у спеціалізованій Вченій раді в НТУУ “КПІ” за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”. Щиро вітаємо та бажаємо подальших наукових успіхів і досягнень!

UPD. Через два роки він став лауреатом премії Президента України для молодих вчених за активну участь в науково-дослідній та навчальній роботі, детальніше – за посиланням.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери