Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Захист дисертації, Бур’ян С.О.

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича

Захист дисертації Бур’яна Сергія Олександровича, вітаємо!

Колектив кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу вітає асистента Бур’яна Сергія Олександровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.Захист дисертації на тему «Екстремальні енергоефективні електромеханічні системи автоматизації багатоагрегатних насосних установок» відбувся 18 лютого 2013 року у спеціалізованій Вченій раді в НТУУ “КПІ” за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”. Щиро вітаємо та бажаємо подальших наукових успіхів і досягнень!

UPD. Через два роки він став лауреатом премії Президента України для молодих вчених за активну участь в науково-дослідній та навчальній роботі, детальніше – за посиланням.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования