Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка» у м. Дніпродзержинськ 18-21 березня 2013 року

у м. Дніпродзержинськ 18-21 березня 2013 року

Щорічно у м. Дніпродзержинськ проходить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі “Електротехніка та електромеханіка”, на який кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу завжди готує найкращі роботи.

Цього року виборювати призові місця для кафедри поїхали студенти 4-го курсу групи ЕП-91 Боднар Денис та Мусієнко Максим. Ці хлопці власноруч зробили нові лабораторні стенди для дисципліни “Автоматизація технологічних процесів, установок і комплексів” та оформили їх у вигляді конкурсної роботи на секцію “Лабораторне обладнання для дослідження електротехнінчих систем”. Керівником роботи виступив асистент Бур’ян С.О. Зовнішній вигляд стендів представлений на рисунках.

Переможці наступних років: 20182017201620152014, та попереднього року 2012.

Також за активну участь в роботі секції “Лабораторне обладнання для дослідження електромеханічних систем” відзначено Максима Мусієнка та його наукового керівника к.т.н. асистента Бур’яна Сергія Олександровича. Щиро вітаємо їх з перемогою і бажаємо успіхів в подальшій науковій роботі і навчанні!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з
Лабораторний стенд для дослідження релейно-контактних схем
Лабораторний стенд для дослідження роботи програмованого логічного конролера
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з
Лабораторний стенд для дослідження систем відпрацювання заданих траекторій
Лабораторний стенд для дослідження генераторів послідовностей чисел

Доповідь на конкурсі, яку можна подивитися нижче, робив Мусієнко Максим. Серед дев’яти робіт, що були представлені у секції хлопці посіли 1-ше місце.

Максима нагороджує проректор з наукової роботи ДДТУ, проф. О.В. Садовий
Наші студенти із колегами з м. Харків та м. Рівне
Наші студенти із колегами з м. Харків та м. Рівне
Дениса нагороджує проректор з наукової роботи ДДТУ, проф. О.В. Садовий

Мусієнко Максим та Боднар Денис отримали дипломи 1-го ступеня та подарунки. Максим також отримав грамоту за активну участь у роботі секції, а їх керівник Бур’ян С.О. отримав подяку за активну участь у підготовці та проведенні підсумкової конференції.

Диплом 1-го ступеня Боднара Дениса
Диплом 1-го ступеня Мусієнка Максима
Подяка Бур’яну С.О.
Грамота Мусієнка Максима

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.