Вітаємо переможців конкурсу “Електротехніка та електромеханіка” 2015

Вітаємо переможців конкурсу студентських науково дослідних робіт 2015 року у м. Дніпродзержинськ!

Вітаємо переможців конкурсу студентських науково-дослідних робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка” у 2014/2015 навчальному році.

Вітаємо переможців конкурсу студентських науково дослідних 2015

Крістіна Клєбан під час нагородження

Студенти нашої кафедри приймали участь у підсумковій конференції конкурсу студентських наукових робіт, яка відбулася 27 – 30 березня 2016 року. Учасники кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу, які представляли кафедру автоматизації електромеханічних систем та електпроприводу Київського політехнічного інституту, отримали значні здобутки.

Вітаємо переможців конкурсу студентських науково дослідних 2015

Повний склад учасників конференції 2015 року

Дипломи І ступеня

• Клебан К.Ю., назва роботи «Енергоефективне керування насосним комплексом при варіації параметрів гідромережі»;
  • Романчук Я.В, назва роботи «Дослідження векторно-керованого асинхронного двигуна з максимізацією момента на високих швидкостях ротора».

Тут можна перейти на сторінки з інформацією про інших переможців.

Переможці наступних років: 201620172018.

Переможці попередніх років: 201420132012.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.