Від досліджень до підприємництва

Від прикладних досліджень до підприємництва

З 8 по 11 листопада 2010 року в НТУУ “КПІ” проходила міжнародна конференція по впровадженню нових інноваційних розробок ” Від прикладних досліджень до підприємництва “: сприяння новим інноваційним підприємствам і компаніям, пов’язаним з освоєнням результатів академічних досліджень» (‘From Applied Research to Enterpreneurship: Promoting Innovation-driven Start-ups and Academic Spin-offs’), в роботі якої брали участь наші молоді науковці – асистенти Пушкар М. В. та Димко С. С.

Конференція була організована Європейською комісією ООН та Міністерством освіти та науки України. На виставці, що проходила в рамках конференції, було представлено декілька інноваційних розробок нашої кафедри:

• Інтерактивний енергозберігаючий мікроконтроллер систем водопостачання (науковий керівник доц.. к.т.н. Кіселичник О.І.)

•   Програмований мікроконтроллер  для систем керування нелінійними об’єктами  (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.)

•   Система тестування електроприводів «СТЕП-2» (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.).

Серед гостей виставки, що відвідали наш стенд, були Віце-прем’єр-міністр України – Сергій Тігіпко, Голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації – Володимир Семиноженко, Ректор НТУУ «КПІ» – Михайло Згуровський, посол США в Україні – Уіліям Тейлор, посол Королівства Норвегії в Україні – Олав Берстад, а також провідні фахівці з інноваційної діяльності та інтелектуальної власності країн-членів ООН, політики, освітяни, промисловці, та бізнесмени.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.