Від досліджень до підприємництва

Від прикладних досліджень до підприємництва

З 8 по 11 листопада 2010 року в НТУУ “КПІ” проходила міжнародна конференція по впровадженню нових інноваційних розробок ” Від прикладних досліджень до підприємництва “: сприяння новим інноваційним підприємствам і компаніям, пов’язаним з освоєнням результатів академічних досліджень» (‘From Applied Research to Enterpreneurship: Promoting Innovation-driven Start-ups and Academic Spin-offs’), в роботі якої брали участь наші молоді науковці – асистенти Пушкар М. В. та Димко С. С.

Конференція була організована Європейською комісією ООН та Міністерством освіти та науки України. На виставці, що проходила в рамках конференції, було представлено декілька інноваційних розробок нашої кафедри:

• Інтерактивний енергозберігаючий мікроконтроллер систем водопостачання (науковий керівник доц.. к.т.н. Кіселичник О.І.)

•   Програмований мікроконтроллер  для систем керування нелінійними об’єктами  (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.)

•   Система тестування електроприводів «СТЕП-2» (науковий керівник проф.. д.т.н. Пересада С.М.).

Серед гостей виставки, що відвідали наш стенд, були Віце-прем’єр-міністр України – Сергій Тігіпко, Голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації – Володимир Семиноженко, Ректор НТУУ «КПІ» – Михайло Згуровський, посол США в Україні – Уіліям Тейлор, посол Королівства Норвегії в Україні – Олав Берстад, а також провідні фахівці з інноваційної діяльності та інтелектуальної власності країн-членів ООН, політики, освітяни, промисловці, та бізнесмени.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення