Конференція ПАЕП-2010

Проблеми автоматизованого електроприводу 2010

Проблеми автоматизованого електроприводу – конференція в 2010 році.

Група викладачів нашої кафедри під керівництвом зав. каф. АЕМС-ЕП, д.т.н., проф. С. М. Пересади взяла учать у конференції “Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія та практика” (ПАЕП-2010), яка проходила з 20 по 25 вересня 2010 р. в Криму. Анотації доповідей будуть представлені на нашому сайті.

1. Pechenik M., Kiselychnyk O., Buryan S. Experimental research of interactive energy saving controller of water supply pump based on flow rate measurement // Вісник Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія і практика – Харків: НТУ «ХПІ». 2010,. – №28, –С. 272-274.
  2. Островерхов М.Я., Бурик М.П. Дослідження системи векторного керування асинхронним двигуном на основі концепції зворотної задачі динаміки / / Вісник НТУ „Харківський політехнічний інститут”. Тем. випуск „Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика”. – Харків: НТУ “ХПІ”. 2010. –№ 28. – С. 83-84.
  3. Khalimovskyy O., Pryymak B. Ein temperaturstabilisierungssystem auf der basis genetischer algorithmen fur die vliesstoffherstellung// Вісник Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія і практика – Харків: НТУ «ХПІ», 2010. –№28,  –С. 571-573.
  4. Приймак Б.І., Благодір В.О.  Модель асинхронного двигуна із врахуванням втрат у залізі при орієнтуванні координат за  потокозчепленням статора // Вісник Нац.техн. ун-ту “Харківський політехн. ін-тут”.   Темат. вип. «Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика».  – 2010. –№ 28, –  С. 144-145.
  5. Бур’ян С.О., Грищук Т.В. Двоканальна екстремальна електромеханічна система автоматичного керування насосною установкою // Вісник Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія і практика – Харків: НТУ «ХПІ». 2010. –  №28, –С. 176-179.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.