Переможці конференції ESMO-2010

Переможці конференції ESMO 2010 з кафедри АЕМС-ЕП

IX Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації” проходила 7-8 квітня 2010 р. у м. Кременчук. Переможці конференції ESMO 2010 з кафедри АЕМС-ЕП!

Наші студенти 4-го курсу з груп ЕП-71 та ЕП-72, а саме: Левицький Д. М., Гаврилюк С. І., Максимов Д. В., Зайцев Д. О. та Тітов О. О. взяли активну участь у роботі конференції, за що були нагороджені грамотами та дипломами. Щиро вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

Грамоти та дипломи переможців 2010 року:

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.