Переможці конференції ESMO-2010

Переможці конференції ESMO 2010 з кафедри АЕМС-ЕП

IX Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації” проходила 7-8 квітня 2010 р. у м. Кременчук. Переможці конференції ESMO 2010 з кафедри АЕМС-ЕП!

Наші студенти 4-го курсу з груп ЕП-71 та ЕП-72, а саме: Левицький Д. М., Гаврилюк С. І., Максимов Д. В., Зайцев Д. О. та Тітов О. О. взяли активну участь у роботі конференції, за що були нагороджені грамотами та дипломами. Щиро вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

Грамоти та дипломи переможців 2010 року:

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення