факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Переможець олімпіад До Нгок Лама

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ. Вітаємо студента 4-го курсу кафедри АЕМС-ЕП До Нгок Лама з перемогою у Всеукраїнських студентських олімпіадах з дисциплін “Вища математика” та “Теоретичні основи електротехніки”, в яких він посів перші призові місця!

Традиційно в завдання олімпіади з вищої математики входить вирішення нетипових завдань, що мають поєднувати в ціле знання та вміння студентів за весь курс навчання, тому загалом наші студенти займають перші місця, навчаючись на 2-му курсі.

Завдання з теоретичної елеткромеханіки зазвичай – стандартні задачі за всіма темами, проте вивернуті навиворіт. Отже, необхідно знати кожний крок вирішення кожної задачі, щоби вірно її вирішити.

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ
Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери