Переможець олімпіад До Нгок Лама

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ. Вітаємо студента 4-го курсу кафедри АЕМС-ЕП До Нгок Лама з перемогою у Всеукраїнських студентських олімпіадах з дисциплін “Вища математика” та “Теоретичні основи електротехніки”, в яких він посів перші призові місця!

Традиційно в завдання олімпіади з вищої математики входить вирішення нетипових завдань, що мають поєднувати в ціле знання та вміння студентів за весь курс навчання, тому загалом наші студенти займають перші місця, навчаючись на 2-му курсі.

Завдання з теоретичної елеткромеханіки зазвичай – стандартні задачі за всіма темами, проте вивернуті навиворіт. Отже, необхідно знати кожний крок вирішення кожної задачі, щоби вірно її вирішити.

Вітаємо До Нгок Лама, студента ФЕА, каф. АЕМС-ЕП КПІ

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.