І знову До Нгок Лама перемагає

Вітаємо До Нгок Лама з перемогою

Вітаємо До Нгок Лама, студента 4-го курсу ФЕА, кафедри АЕМС-ЕП з черговою перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики, яка проходила у травні 2011 року у м. Севастополь, Україна. Він зайняв трете призове місце! Бажаємо успіху та творчого натхнення до перемог!

Дипломом третього ступеня нагороджується студент До Нгок, Національний технічний університет України ” Київський політехнічний інститут “. Всеукраїнська студентська математична олімпіада 2011 року. Третє місце в категорії Т (технічні факультети).

diplom_do

В подальші роки До Нгок зайняв ще декілька призових місць серед різних олімпіад.

Так як середній рівень підготовки абітурієнтів з кожним роком знижується, наші студенти вже так часто не отримують перемоги в олімпіадах. Проте зростає рівень професійної підготовки, що дозволяє студентам перемогати у конкурсах студентських наукових робіт, на міжнародних конференціях тощо.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.