факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

І знову До Нгок Лама перемагає

Вітаємо До Нгок Лама з перемогою

Вітаємо До Нгок Лама, студента 4-го курсу ФЕА, кафедри АЕМС-ЕП з черговою перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики, яка проходила у травні 2011 року у м. Севастополь, Україна. Він зайняв трете призове місце! Бажаємо успіху та творчого натхнення до перемог!

Дипломом третього ступеня нагороджується студент До Нгок, Національний технічний університет України ” Київський політехнічний інститут “. Всеукраїнська студентська математична олімпіада 2011 року. Третє місце в категорії Т (технічні факультети).

diplom_do

В подальші роки До Нгок зайняв ще декілька призових місць серед різних олімпіад.

Так як середній рівень підготовки абітурієнтів з кожним роком знижується, наші студенти вже так часто не отримують перемоги в олімпіадах. Проте зростає рівень професійної підготовки, що дозволяє студентам перемогати у конкурсах студентських наукових робіт, на міжнародних конференціях тощо.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери