Доповідь у Ноттінгемському університеті

Кафедра АЕМС-ЕП та Ноттінгемський університет

Завідувач кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу проф. Пересада С.М. відвідав Ноттінгемський університет (Англія), факультет силової електроніки, електричних машин та керування (The University of Nottingham, Power electronics, Machine and Control). Проф. Пересада С.М. був запрошений для проведення міжнародного семінару в Китайському кампусі університету в м. Нінгбо (Ningbo) на тему «Асинхронні машини для транспорту та промисловості – сучасний стан та перспективи». На семінарі були присутні відомі вчені з Великої Британії, Німеччини, Італії, університетів та багатьох компаній Китаю. Запрошення було отримано у зв’язку з відкриттям на кафедрі нового напряму спеціалізації електромобільність. Проф. Пересада С.М. зробив пленарну доповідь на семінарі, а також провів переговори щодо встановлення офіційних відносин між НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Ноттінгемським університетом по спільним науковим проектам в галузі розробки електромобілів та електролітаків, обміну студентами, підготовки магістрів та аспірантів під сумісним керівництвом.

Ноттінгемський університет Пересада С.М.

Завідувач кафедри професор Пересада С.М. під час доповіді

Ноттінгемський університет Божко Сергій

Випускник кафедри професор Ноттінгемського університету Сергій Божко на відкритті конференції

Центральна будівля кампусу

Парк кампусу

Зона відпочинку кампусу

Ноттінгемський університет

Вид на місто Нінгбо з парку

Програма конференції

Ноттінгемський університет

Програма конференції. Опис тематики та мети конференції

Ноттінгемський університет

Програма конференції. Біографія професора Пересади С.М.

Ноттінгемський університет

Випускник КПІ, проф. Божко С.В. і проректор з перспективного розвитку Ноттінгемського університету під час обговорення

Ноттінгемський університет

Фото учасників конференції. У першому ряду 4-ий зліва – Божко С.В., випускник КПІ, 5-ий зліва – проф. Пересада С.М.

Сумісна науково-практична діяльність з університетом у Ноттінгемі триває не перший рік. Важливою людиною, з якою в нашої кафедри є тісні творчі стосунки є Сергій Владиславович Божко – випускник кафедри АЕМС-ЕП. Він працював на кафедрі протягом п’яти років, здобув науковий ступінь кандидату технічничх наук. Після чого відправився до Ноттінгемського університету, де й досі працює на посаді професора в науково-дослідницькому відділі університету. За час його роботи закордоном він разом зі співробітниками нашої кафедри ведуть активні розробки та вдосконалення методів керування електромеханічними системами, результатом яких є спільні наукові публікації, що входять до наукової бази даних Scopus.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.