Ukrcon2017

Викладачі нашої кафедри прийняли участь у першій міжнародній конференції  IEEE UKRCON-2017, яка присвячена 25-річниці роботи секції IEEE в Україні. Секція IEEE Ukraine була заснована 21 листопада 1991 року і протягом 25 років допомагає українським ученим знайти шляхи співпраці з різними міжнародними партнерами через конференції та стипендії міжнародної асоціації IEEE.

Ukrcon2017, IEEE, міжнародна конференція

Зайченко       Юрій Михайлович

Желінський Микола Миколайович

6
IEEE – Інститут інженерів з електротехніки та електроніки — міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості. Світовий лідер в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки.

IEEE керує діяльністю близько 38 товариств, серед яких Товариство Інженерів Аерокосмічних та Електронних Систем, Товариство Спеціалістів в Області Лазерів та Електрооптики, Товариство Інженерів по Робототехніці і Автоматиці, Товариство Інженерів з Самохідної Техніки та інші.

IMG_3413

IEEE видає третину технічної літератури, що стосується застосування комп’ютерів, управління, електроінженерії, та понад 100 журналів, популярних у середовищі професіоналів і науковців, проводить на рік понад 300 великих конференцій.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.