факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Ukrcon2017

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС ЕП КПІ Сікорського

Викладачі нашої кафедри прийняли участь у першій міжнародній конференції  IEEE UKRCON-2017, яка присвячена 25-річниці роботи секції IEEE в Україні. Секція IEEE Ukraine була заснована 21 листопада 1991 року і протягом 25 років допомагає українським ученим знайти шляхи співпраці з різними міжнародними партнерами через конференції та стипендії міжнародної асоціації IEEE.

КПІ-відео з проведення UkrCon:

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Зайченко       Юрій Михайлович

Желінський Микола Миколайович

6
IEEE – Інститут інженерів з електротехніки та електроніки — міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості. Світовий лідер в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки.

IEEE керує діяльністю близько 38 товариств, серед яких Товариство Інженерів Аерокосмічних та Електронних Систем, Товариство Спеціалістів в Області Лазерів та Електрооптики, Товариство Інженерів по Робототехніці і Автоматиці, Товариство Інженерів з Самохідної Техніки та інші.

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

IEEE видає третину технічної літератури, що стосується застосування комп’ютерів, управління, електроінженерії, та понад 100 журналів, популярних у середовищі професіоналів і науковців, проводить на рік понад 300 великих конференцій.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления