IEEE конференція в м. Тулуза, Франція

Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП

Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП. Доц. Ковбаса С. М. прийняв участь у роботі міжнародної IEEE конференції “Electrical Systems for Aircraft, Railway, Ship propulsion and Road Vehicles & International Transportation Electrification”, яка проводилася 02 – 04 листопада 2016 року в м. Тулуза.
Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП

В рамках роботи конференції Ковбаса С. М. зробив доповідь на тему “Robust Indirect Field Oriented Control of Induction Generator” (Робастне непряме векторне керування асинхронним генератором).

Викладач кафедри АЕМС-ЕП доц. к.т.н. Ковбаса С. М. після конференції

Ковбаса С. М. біля річки у м. Тулуза

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.