IEEE конференція в м. Тулуза, Франція

Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП

Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП. Доц. Ковбаса С. М. прийняв участь у роботі міжнародної IEEE конференції “Electrical Systems for Aircraft, Railway, Ship propulsion and Road Vehicles & International Transportation Electrification”, яка проводилася 02 – 04 листопада 2016 року в м. Тулуза.
Конференція ESARS від IEEE в м. Тулуза, Франція та АЕМС-ЕП

В рамках роботи конференції Ковбаса С. М. зробив доповідь на тему “Robust Indirect Field Oriented Control of Induction Generator” (Робастне непряме векторне керування асинхронним генератором).

Викладач кафедри АЕМС-ЕП доц. к.т.н. Ковбаса С. М. після конференції

Ковбаса С. М. біля річки у м. Тулуза

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".