Семінар у м. Фрідберг

Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП

Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП. Фахівці кафедри д.т.н. проф. Пересада С. М. та к.т.н. доц. Ковбаса С. М. прийняли участь в міжнародному семінарі “Advanced control in power systems and drives 2016”, який відбувся у м. Фрідберг, Німеччина.

Ковбаса С. М. на початку своєї доповіді на конференції у м. Фрідберг

Проф. д.т.н. Пересада С.М., і доц. к.т.н. Ковбаса С.М. зробили доповідь на тему “Покращене бездавачеве векторне керування швидкістю асинхронного двигуна”(Advanced speed sensorless vector control of induction motors).Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП   Семінар у Фрідбергу за участю кафедри 2016 АЕМС-ЕП

На фото – учасники конференції з Університету прикладних наук та інших світових ВНЗ.

С. М. Ковбаса біля закордонної моделі електромобіля

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.