Cтажування у Politecnico di Milano

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. (2016)

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О., аспіранта кафедри АЕМС-ЕП.
Благодір Віталій Олегович протягом травня-липня 2016 року проходив стажування в університеті Politecnico di Milano, м. Мілан, Італія. Всі витрати на проживання та дорогу покриває стипендія за програмою Erasmus+, яка надана за результатами конкурсного відбору.

Благодір В. О. по приїзду до університету

Перелік програм мобільності студентів, аспірантів та викладачів, а також умови конкурсного відбору розміщено на сайті відділу академічної мобільності НТУУ “КПІ” за посиланням.

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. 2016

Благодір Віталій в лабораторії по дослідженню електромеханічних систем та електроприводу

Благодір В. О. в кампусі університету

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.