Cтажування у Politecnico di Milano

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. (2016)

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О., аспіранта кафедри АЕМС-ЕП.
Благодір Віталій Олегович протягом травня-липня 2016 року проходив стажування в університеті Politecnico di Milano, м. Мілан, Італія. Всі витрати на проживання та дорогу покриває стипендія за програмою Erasmus+, яка надана за результатами конкурсного відбору.

Благодір В. О. по приїзду до університету

Перелік програм мобільності студентів, аспірантів та викладачів, а також умови конкурсного відбору розміщено на сайті відділу академічної мобільності НТУУ “КПІ” за посиланням.

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. 2016

Благодір Віталій в лабораторії по дослідженню електромеханічних систем та електроприводу

Благодір В. О. в кампусі університету

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення