Cтажування у Politecnico di Milano

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. (2016)

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О., аспіранта кафедри АЕМС-ЕП.
Благодір Віталій Олегович протягом травня-липня 2016 року проходив стажування в університеті Politecnico di Milano, м. Мілан, Італія. Всі витрати на проживання та дорогу покриває стипендія за програмою Erasmus+, яка надана за результатами конкурсного відбору.

Благодір В. О. по приїзду до університету

Перелік програм мобільності студентів, аспірантів та викладачів, а також умови конкурсного відбору розміщено на сайті відділу академічної мобільності НТУУ “КПІ” за посиланням.

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. 2016

Благодір Віталій в лабораторії по дослідженню електромеханічних систем та електроприводу

Благодір В. О. в кампусі університету

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.