факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Cтажування у Politecnico di Milano

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. (2016)

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О., аспіранта кафедри АЕМС-ЕП.
Благодір Віталій Олегович протягом травня-липня 2016 року проходив стажування в університеті Politecnico di Milano, м. Мілан, Італія. Всі витрати на проживання та дорогу покриває стипендія за програмою Erasmus+, яка надана за результатами конкурсного відбору.

Благодір В. О. по приїзду до університету

Перелік програм мобільності студентів, аспірантів та викладачів, а також умови конкурсного відбору розміщено на сайті відділу академічної мобільності НТУУ “КПІ” за посиланням.

Стажування в Politecnico di Milano Благодіра В. О. 2016

Благодір Віталій в лабораторії по дослідженню електромеханічних систем та електроприводу

Благодір В. О. в кампусі університету

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления