факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Олімпіада з ТОЕ I тур 2016

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади. Це університетська Всеукраїнська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

21 квітня 2016 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Активну участь у змаганнях прийняли студенти кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу і вибороли два призових місця:

I місце – Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21).

III місце
– Родькін Дмитро Ілліч (гр. ЕП-21).

Оргкомітет університетського туру студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки, яка відбулася в НТУУ “КПІ” у складі:

Завідувач кафедри ТЕ                                     проф. Островерхов М.Я.

Голова оргкомітету                                         доц. Чибеліс В. І.

Члени оргкомітету                                           доц. Спінул Л.Ю.

доц. Кудря Є. А.

доц. Намацалюк І. Н.

ст.викл. Щерба М.А.

ст. викл. Шуляк А. А.

Вітаємо переможця і бронзового призера І туру олімпіади

Рекомендував студента Варволіка В.В. рекомендували для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з  теоретичних основ електротехніки, яка відбудеться 19­ – 21 травня 2016 року у місті Києві.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления