Фінал всеукраїнської олімпіади з ТОЕ

Фінал олімпіади з теоретичних основ електротехніки АЕМС-ЕП

Фінал олімпіади з теоретичних основ електротехніки АЕМС-ЕП. Вітаємо бронзового призера ІI заключного туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

Фінал олімпіади з теоретичних основ електротехніки АЕМС-ЕП

Студент нашої кафедри Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21) зайняв IІІ місце у всеукраїнській олімпіаді з ТОЕ і зробив суттєвий вклад у здобутки університетської команди – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» зайняв друге місце.

Фінал олімпіади з теоретичних основ електротехніки АЕМС-ЕП

19 травня 2016 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбувся ІI фінальний туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки.

Декан факультету Електроенергетики та автоматики НТУУ “КПІ” Яндульський О. С., завідувач кафедри Теоретичної електротехніки Островерхов М. Я. та замісник завідуючого кафедри Чибеліс В. І. урочисто привітали переможців олімпіади і побажали їм успіхів як в олімпіаді, так і в подальшому навчанні.

Фінал олімпіади з теоретичних основ електротехніки АЕМС-ЕП

Активну участь у змаганнях прийняли 43 студенти із 17 вищих навчальних закладів України:

1.ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»;

2.Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ)

3.Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;

4.Національний університет «Львівська політехніка»;

6.Луцький національний технічний університет;

5.Львівський національний аграрний університет;

7.Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка;

8.Одеський національний політехнічний університет ;

9.Сумський державний університет;

10.Тернопільський національний університет ім. І. Пулюя;

11.Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка;

12.Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова;

13.Чернігівський національний технологічний університет;

14.Національний університет біоресурсів і природокористування України;

15.Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича;

16.Національний авіаційний університет;

17.Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського;

Фінал олімпіади з теоретичних основ електротехніки АЕМС-ЕП

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року).
Детальніше - за посиланням.

Останні оголошення