Силові перетворювачі електроприводів

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Силові перетворювачі електроприводів
НПП, що забезпечують викладання Шаповал І.А., Зайченко Ю. М.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Зазначено в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Предметом вивчення дисципліни «Силові напівпровідникові перетворювачі автоматизованих електроприводів» є вентильні перетворювачі електричної енергії (схемотехніка, електромагнітні процеси, режими роботи, принципи керування, енергетичні показники, галузі застосування). Курс містить в своєму складі вивчення основних  схеми силових напівпровідникових перетворювачів, принципи дії, методи керування та енергетичні показники. Окреме питання приділяється навчанню студентів вивченню процесів у силових перетворювачах в різних режимах роботи електроприводу, способам поліпшення їхніх енергетичних показників.
Форми та технології навчання Google Classroom, google meet, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Зазначено в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.