Силові перетворювачі електроприводів

Назва навчальної дисципліни (освітнього компоненту) Силові перетворювачі електроприводів
НПП, що забезпечують викладання Шаповал І.А., Зайченко Ю. М.
Контактні телефони та посилання на соціальні мережі НПП Зазначено в кампусі
Короткий опис дисципліни (програмні цілі) Предметом вивчення дисципліни «Силові напівпровідникові перетворювачі автоматизованих електроприводів» є вентильні перетворювачі електричної енергії (схемотехніка, електромагнітні процеси, режими роботи, принципи керування, енергетичні показники, галузі застосування). Курс містить в своєму складі вивчення основних  схеми силових напівпровідникових перетворювачів, принципи дії, методи керування та енергетичні показники. Окреме питання приділяється навчанню студентів вивченню процесів у силових перетворювачах в різних режимах роботи електроприводу, способам поліпшення їхніх енергетичних показників.
Форми та технології навчання Google Classroom, google meet, telegram.
Посилання на робочу програму (силабус) та РСО Зазначено в кампусі
Посилання на ресурс, де розміщені навчальні матеріали Надається викладачем через Telegram канал групи