Кіяткін Р.О., Комарь О.Г. магістранти, Король С.В., к.т.н., доц.

Сучасні системи автоматизації все ширше використовують технології цифрових мереж для взаємодії елементів між собою. Лінійка пристроїв для систем автоматизації MachineStructure від компанії Schneider Electric забезпечує гнучке і масштабоване керування промисловим обладнанням, установками і комплексами, яке пропонує готові до використання архітектури на основі промислових мереж.

Найбільш простим і недорогим рішенням для побудови системи автоматизації на основі пристроїв MachineStructure є використання промислової мережі Modbus. На даний час не має лабораторних стендів для вивчення електромеханічних систем автоматизації на основі цієї розповсюдженої промислової мережі. Отже, вивчення електромеханічних систем автоматизації на основі промислової мережі є актуальним для спеціалістів в області електромеханіки.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД НА ОСНОВІ ПРОМИСЛОВОГО КОНТРОЛЕРА SCHNEIDER ELECTRIC ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПРИНЦИПІВ КЕРУВАННЯ ПРИВОДАМИ ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ MODBUS Кіяткін Р.О., Комарь О.Г. магістранти, Король С.В., к.т.н., доц. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.