Ведєнєєв О.О., студент., Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач

Сучасні системи автоматичного керування будуються з використанням цифрової контрольно-вимірювальної апаратури та датчиків. Тому, при вивченні елементів електромеханічних систем необхідно приділяти достатню увагу саме сучасним засобам реєстрації інформації. Одними з яких є лічильники імпульсів. Вони використовуються для виміру довжини продукції, швидкості руху, часу або ж у якості лічильників готової продукції. Зазвичай в промисловості такі лічильники працюють з безконтактними фотодатчиками. Останнім часом в таких приладах з’явилася можливість програмувати певні функції для забезпечення безперебійного технологічного процесу на підприємстві. Виходячи з вищенаведеного та з метою модернізації лабораторної бази необхідно розробити концепцію створення лабораторного стенду для дослідження програмованих лічильників імпульсів та фотоелектричних датчиків в системах автоматизації.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОГРАМОВАНИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ІМПУЛЬСІВ ТА ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ ДАТЧИКІВ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ Ведєнєєв О.О., студент., Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.