Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц., Фомін Б.В., студент

Вентиляторні установки широко розповсюджені у всіх сферах промисловості та комунального господарства. Вони застосовуються у системах кондиціонування для подачі необхідної кількості повітря за одиницю часу. Зазвичай статичні характеристики вентилятора апроксимуються параболами, що значно спрощує їх математичний опис. Проте на практиці ці характеристики істотно відрізняються від параболічних функцій, і можуть апроксимуватися поліномами високого порядку, що ускладнює задачу побудови моделі.

Одним із шляхів отримання таких характеристик є застосування штучних нейронних мереж (НМ) зі здатністю самонавчання, що не потребують повного масиву даних всіх статичних характеристик.

АПРОКСИМАЦІЯ СТАТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ У СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц., Фомін Б.В., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.