факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

АПРОКСИМАЦІЯ СТАТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ У СЕРЕДОВИЩІ MATLAB

АПРОКСИМАЦІЯ СТАТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ У СЕРЕДОВИЩІ MATLAB

АПРОКСИМАЦІЯ СТАТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ У СЕРЕДОВИЩІ MATLAB
Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц., Фомін Б.В., студент

Вентиляторні установки широко розповсюджені у всіх сферах промисловості та комунального господарства. Вони застосовуються у системах кондиціонування для подачі необхідної кількості повітря за одиницю часу. Зазвичай статичні характеристики вентилятора апроксимуються параболами, що значно спрощує їх математичний опис. Проте на практиці ці характеристики істотно відрізняються від параболічних функцій, і можуть апроксимуватися поліномами високого порядку, що ускладнює задачу побудови моделі.

Одним із шляхів отримання таких характеристик є застосування штучних нейронних мереж (НМ) зі здатністю самонавчання, що не потребують повного масиву даних всіх статичних характеристик.

АПРОКСИМАЦІЯ СТАТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ У СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц., Фомін Б.В., студент (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери