ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Зайченко Ю.М., аспірант, Кривошея І.В., студент.

ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ

В міру переходу матеріального виробництва до комплексної автоматизації, зростає роль людини як суб’єкта праці й керування. В сучасній промисловості актуальною є проблема забезпечення багатофункціонального, але в той же час простого та надійного зв’язку оператора та керованої системи, що можна досягти лише при дотриманні оптимальних співвідношень між технічними характеристиками машин і психофізіологічними властивостями людини. У випадку, коли така пропорція не виконується, досить високими залишаються ризики аварій на підприємствах. Саме тому проектування панелей керування є актуальною науковою задачею.

ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРО-ПРИВОДУ Зайченко Ю.М., аспірант, Кривошея І.В., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.