ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Зайченко Ю.М., аспірант, Кривошея І.В., студент.

ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ

В міру переходу матеріального виробництва до комплексної автоматизації, зростає роль людини як суб’єкта праці й керування. В сучасній промисловості актуальною є проблема забезпечення багатофункціонального, але в той же час простого та надійного зв’язку оператора та керованої системи, що можна досягти лише при дотриманні оптимальних співвідношень між технічними характеристиками машин і психофізіологічними властивостями людини. У випадку, коли така пропорція не виконується, досить високими залишаються ризики аварій на підприємствах. Саме тому проектування панелей керування є актуальною науковою задачею.

ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРО-ПРИВОДУ Зайченко Ю.М., аспірант, Кривошея І.В., студент(pdf)