Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Synthesis and analysis of modal control system for crane mechanism motion taking into account the work of lifting mechanism (2018) Technical Electrodynamics
Tolochko, O.I., Ryzhkov, A.M.

The control system for crane mechanism with feedback over full order state vector is synthesized. This system applied to motions of crane mechanism with load suspended on a flexible rope. In addition, this system taking into account changes of rope length of lifting mechanism when it working. The Luenberger-observer was synthesized for estimation swing angle and angular speed of this movement. Analysis of designed modal control system was performed with mathematical modelling method.

Tolochko, O.I., Ryzhkov, A.M. Synthesis and analysis of modale control system for crane mechanism motion taking into account the work of lifting mechanism (2018) Technical Electrodynamics, 2018 (4), pp. 131-134.

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року

Освітній процес з 1 вересня

За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/22 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочнеться:
- для усіх курсів, крім першого курсу бакалаврів – в змішаному режимі навчання, який передбачає поєднання очного та дистанційного режимів навчання з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України;
- для першого курсу бакалаврів – в дистанційному режимі навчання з 01 вересня 2021 року з переведенням у змішаний режим з наступного дня після заселення кожного факультету/інституту в гуртожитки.
У розкладі занять буде внесено додаткову інформацію щодо форми проведення занять (очна, дистанційна), а рішення про обраний режим навчання буде переглядатися кожного місяця не пізніше 20 числа.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти