ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Курси в Рочестерському університеті (Нью-Йорк, США)

Курси в Рочестерському університеті (Нью-Йорк, США)

З цього року студенти кафедри мають шанс безкоштовно проходити онлайн-курси в Рочестерському університеті технологій (Roschester Institute of Technology, RIT), NY.

Студенти бакалаврату, які успішно пройшли курси Теорії автоматичного керування (студенти 3-4 курсів), а також студенти магістратури можуть пройти курс Мехатроніки, а студенти магістратури і аспірантури можуть подаватися на курси Оптимального керування. Обидві дисципліни направлені на аналіз процесів і керування електромеханічними системами роботів, роботів-маніпуляторів, дронів, квадрокоптерів, літаків тощо. Всі задачі базуються на вирішенні конкретних прикладів з промисловості. Для моделювання використовується MatLab Simulink, навчання з якого на кафедрі покривають декілька дисциплін.

Студенти можуть отримати додаткові бали зокрема за умови реалізації розроблених систем оптимального керування на реальних платах, які включають давачі, керуючий контролер (мікроконтролер або FPGA), керуючі пристрої, перетворювач.

За успішного виконання і складання кінцевого проекту з курсу студенти отримують сертифікат міжнародного зразка про їх проходження, який стане в нагоді при подальшому працевлаштуванні, а також може бути зарахований як еквівалентні курси з керування на нашою освітньою програмою.

Це стало можливим завдяки ініціативі ряду викладачів-виходців Українських вишів, зокрема минулому професору нашої кафедри, нині професору RIT, Сергію Ляшевському (інформація на нашому сайті, посилання на сайт RIT).

Курси проходять англійською мовою, бажано мати рівень англійської B2.

Подаватися на участь в курсах мають можливість лише студенти-громадяни України.

У весінньому семестрі 2023 р. курси з Оптимального керування вже проходить аспірант кафедри.

Короткий опис курсів

EEEE-765 3
The course covers different optimization techniques, as applied to feedback control systems. The main emphasis will be on the design of optimal controllers for digital control systems. The major topics are: Different performance indices, formulation of optimization problem with equality constraints, Lagrange multipliers, Hamiltonian and solution of discrete optimization problem. Discrete Linear Quadratic Regulators (LQR), optimal and suboptimal feedback gains, Riccati equation and its solution, linear quadratic tracking problem. Dynamic Programming – Bellman’s principle of optimality – Optimal controllers for discrete and continuous systems – Systems with magnitude constraints on inputs and states. (Prerequisites: EEEE-661 or equivalent course.) Lecture 3 (Spring).
EEEE-583               Mechatronics                    3 Credits
Fundamental principles of electromagnetic transducers are covered. Sensors and actuators are studied. Fundamental, applied and experimental studies and learning are focused on high-performance electromechanical motion devices, such as permanent-magnet DC, synchronous and stepper motors. Topics in power electronics and control of electromechanical systems are studied. High-performance MATLAB environment is used to simulate, analyze and control mechatronic systems. Applications of digital signal processors and microcontrollers in mechatronic systems are introduced. Case studies are covered.

Приклад реалізації розробленої системи керування в лабораторії

Similar posts
  • Нагорода нашому викладачеві Нагорода нашому викладачеві Доцент нашої кафедри Пушкар Микола Васильович – заступник декана ФЕА з навчально-виховної роботи нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Нагороду Миколі Васильовичу було вручено ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Мельниченком [...]
  • Завершився цикл семінарів від Siemens Завершився цикл семінарів від Siemens В рамках співпраці кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу з компанією SIEMENS FT завершився черговий цикл з восьми семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». До прослуховування семінарів залучилися 26 здобувачів всіх трьох рівнів вищої освіти, від першого (бакалаврського) до третього (освітньо-наукового). Наразі цих всіх здобувачів [...]
  • Передові виробництва співпрацюють з К... Передові виробництва співпрацюють з КПІ Поглиблення співпраці між академічною спільнотою та виробничим сектором, поєднання освіти та індустрії для підготовки нової генерації інженерів сприяє їх майбутньому працевлаштуванню на сучасних виробництвах з можливістю подальшого навчання та розвитку, з гідною платнею й широкими кар’єрними перспективами. У рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені [...]
  • Як броварська компанія перетворює тро... Як броварська компанія перетворює тролейбуси на повербанки. Нещодавно броварська компанія «Політехносервіс» представила тролейбус, на який можна встановити водневу систему. Такий транспорт може працювати автономно, без потреби в контактній мережі, використовуючи водень для вироблення електроенергії. Єдиним викидом транспорту є вода, що робить його екологічно безпечним. Це не єдина технологічна розробка компанії з Київщини, яка займається виготовленням [...]
  • Партнерство науки та виробництва Партнерство науки та виробництва: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на «Київському заводі ПТО» В рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО), студенти магістратури кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу отримали унікальну можливість ознайомитися з найсучаснішими виробничими процесами на реальному підприємстві. Відвідування [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти