Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Інформація для тих, кому не вдалося успішно скласти сесію

По-перше, ми вітаємо всіх студентів з успішним завершенням зимової сесії. Дистанційне навчання, неможливість живого спілкування з викладачами та своїми університетськими друзями ускладнювали й без того нелегкий процес перетравлення наукового граніту.

На жаль, деякі з вас, у силу якихось причин, не увійшли в коло тих, хто здав сесію успішно. Однак не варто опускати руки, бо існування світу не залежить від результатів сесії. Можливо, ви не достатньо уваги і часу приділили підготовці? АЛЕ не здана сесія — не привід до відчаю.

Що ж робити, якщо сталося “непоправне”? Саме для такого випадку підготовлена стаття.

Соцслужба в телеграм | фейсбук | інстаграм. Діліться темами, які вам ще буде цікаво послухати до бота соц.служби.

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти