Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Інформація для тих, кому не вдалося успішно скласти сесію

По-перше, ми вітаємо всіх студентів з успішним завершенням зимової сесії. Дистанційне навчання, неможливість живого спілкування з викладачами та своїми університетськими друзями ускладнювали й без того нелегкий процес перетравлення наукового граніту.

На жаль, деякі з вас, у силу якихось причин, не увійшли в коло тих, хто здав сесію успішно. Однак не варто опускати руки, бо існування світу не залежить від результатів сесії. Можливо, ви не достатньо уваги і часу приділили підготовці? АЛЕ не здана сесія — не привід до відчаю.

Що ж робити, якщо сталося “непоправне”? Саме для такого випадку підготовлена стаття.

Соцслужба в телеграм | фейсбук | інстаграм. Діліться темами, які вам ще буде цікаво послухати до бота соц.служби.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования