Об’єднання спільноти випускників і спеціалістів

Об’єднання спільноти випускників і фахівців нашої спеціальності задля налагодження комунікацій всередині спільноти під час періодичних зустрічей

У складний час пандемій та криз контакти у професійній сфері відіграють важливу роль. Кафедра може і має бути провідником в налагодженні комунікації між своїми випускниками і фахівцями нашої спеціальності, і тому колектив кафедри вирішив виступити з ініціативою об’єднання спільноти випускників і фахівців нашої спеціальності.

Якщо ви бажаєте отримувати запрошення на онлайн-зустрічі фахівців нашої сфери, отримувати інформацію про розробки, проекти та інші новини нашої спеціалізації, знайти працівників серед студентів чи співпрацювати з кафедрою в інших питаннях пропонуємо долучитись до нашої спільноти. Це дозволить налагодити обмін науковою та технічною інформацією, полегшить пошук виконавців чи замовників, дозволить обмінятися контактами та налагодити зв’язки зі спеціалістами у сфері автоматизації електроприводу та дотичних до неї.

Щоб долучитися до нашої спільноти, Вам потрібно виконати всього два простих кроки:

1. Підписатись на офіційну сторінку кафедри у фейсбук, щоб отримувати актуальні новини в сфері нашої спеціалізації.
  2. Заповнити онлайн-форму для отримання особистого запрошення на онлайн-зустріч випускників та інші заходи, які будуть організовуватись кафедрою.

Одним зі шляхів налагодження комунікацій між випускниками будуть періодичні онлайн-зустрічі зустрічі фахівців нашої спеціальності. В рамках цих закритих заходів відбуватимуться:

• представлення останніх новин нашої спеціальності, презентація проектів, розробок компаній, де працюють наші випускники, оголошення про потреби у фахівцях, обладнанні та інше;
  • особисте неформальне спілкування в спеціалізованих онлайн-секціях.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення