Онлайн-марафон «Молода енергія»

Онлайн-марафон «Молода енергія» – нові навички для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери, який реалізує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у межах програми «Проект енергетичної безпеки».

У програмі марафону:

• лекції експертів у енергетичній сфері: інновації, сучасні світові тренди в галузі, енергетика міста, енергетична безпека й кризові ситуації енергетики;
  • розвиток м’яких навичок: системне мислення, комунікаційні компетенції, вміння вчитися та самоорганізація, управління командою;
  • інформація із суміжних галузей для всебічного розвитку: основи менеджменту, взаємозв’язок енергетичної сфери з економікою та державним управлінням.

Щоб отримати сертифікат про проходження марафону, потрібно взяти участь у щонайменше 6 подіях.

Більше про марафон – на сторінці організації «Стан».

:memo: Реєстрація за посиланням.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення