Прийом електронних заяв на вступ до магістратури

​​Сьогодні (05.08.2020) розпочато прийом е-заяв для вступу на ОС Магістр у заклади вищої освіти

Вступники вільні у своєму виборі для здобуття ступеня магістра і можуть подавати на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ, до 5 заяв на бюджет у будь-який виш.

Якщо у статусі заяви з’являється позначка “Затримано”, у жодному разі не потрібно відміняти її, а звернутись до закладу вищої освіти для уточнення – ймовірно, приймальна комісія має деякі питання щодо документів вступника.

Заяви необхідно подавати з 5 по 22 серпня.

Екзамен – 25 та 26 серпня в дві зміни.

Не хворійте і бережіть себе.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.