факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Прийом електронних заяв на вступ до магістратури

​​Сьогодні (05.08.2020) розпочато прийом е-заяв для вступу на ОС Магістр у заклади вищої освіти

Вступники вільні у своєму виборі для здобуття ступеня магістра і можуть подавати на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ, до 5 заяв на бюджет у будь-який виш.

Якщо у статусі заяви з’являється позначка “Затримано”, у жодному разі не потрібно відміняти її, а звернутись до закладу вищої освіти для уточнення – ймовірно, приймальна комісія має деякі питання щодо документів вступника.

Заяви необхідно подавати з 5 по 22 серпня.

Екзамен – 25 та 26 серпня в дві зміни.

Не хворійте і бережіть себе.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления