факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Компанія ABB та зарядні станції болідів Formula E

Компанія ABB, яка є партнером нашої кафедри та має свій навчальний центр на базі кафедри, стала ексклюзивним постачальником зарядних рішень для гоночних болідів 3-го покоління чемпіонату Світу з гонок на електромобілях ABB FIA Formula E. Маємо надію, що хтось із наших студентів пов’яже своє майбутнє з електромобілями, а можливо і стане членом команди FIA Formula E.

ABB також займається створенням широкого кола сучасних електромеханічних систем, починаючи з високоефективних двигунів та частотних перетворювачів, закінчуючи елементами та апаратами для них.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления