Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Компанія ABB та зарядні станції болідів Formula E

Компанія ABB, яка є партнером нашої кафедри та має свій навчальний центр на базі кафедри, стала ексклюзивним постачальником зарядних рішень для гоночних болідів 3-го покоління чемпіонату Світу з гонок на електромобілях ABB FIA Formula E. Маємо надію, що хтось із наших студентів пов’яже своє майбутнє з електромобілями, а можливо і стане членом команди FIA Formula E.

ABB також займається створенням широкого кола сучасних електромеханічних систем, починаючи з високоефективних двигунів та частотних перетворювачів, закінчуючи елементами та апаратами для них.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования