Розміщення студентів на період літніх канікул 2020

Розміщення студентів на період літніх канікул 2020 у студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського

Допоможемо вам розібратися:

• Хто може претендувати на право подовження проживання на літо?
  • Який порядок подовження проживання у гуртожитках?

Успіхів і не тягніть до останнього з заявами!

UPD. Отримали від вас велику кількість запитань щодо Розпорядження №5/119 від 18.06.2020 (про подовження проживання на літній період) і підготували відповіді.

Перед тим, як ставити питання, будь ласка, ознайомтеся з готовими відповідями.

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди.

#ДНВР #студмістечко

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.