Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Розміщення студентів на період літніх канікул 2020

Розміщення студентів на період літніх канікул 2020 у студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського

Допоможемо вам розібратися:

• Хто може претендувати на право подовження проживання на літо?
  • Який порядок подовження проживання у гуртожитках?

Успіхів і не тягніть до останнього з заявами!

UPD. Отримали від вас велику кількість запитань щодо Розпорядження №5/119 від 18.06.2020 (про подовження проживання на літній період) і підготували відповіді.

Перед тим, як ставити питання, будь ласка, ознайомтеся з готовими відповідями.

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди.

#ДНВР #студмістечко

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти