ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Конференція Комітету Європи Горизонт 2020

Конференція комітету “Горизонт 2020” – Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт

Представник від України, Пересада Сергій Михайлович, завідувач кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” прийняв участь у 28-му засіданні Програмного комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» (SMART, GREEN and INTEGRATED TRANSPORT) м. Брюссель, Королівство Бельгія, 27-29 січня 2020 року.

Засідання програмних комітетів проводяться з метою ознайомлення представників країн-членів Європейського Союзу та країн асоційованих із Рамковою програмою Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (далі – програма «Горизонт 2020»), із порядком проведення нових конкурсів програми «Горизонт 2020», порядком проведення відбору проектів за конкурсами, прийоми запитів, на які було завершено конкурси, та новини напрямів, за якими відбувається засідання програмних комітетів, надання важливої інформації для подальшого використання країнами для поширення участі у програмі «Горизонт 2020» та вдосконалення проектів, що подаються на конкурси.

Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт каф. АЕМС-ЕП

Представник програмного комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» проф. Пересада С. М. взяв участь у засіданні програмного комітету, роботу якого було присвячено обговоренню низки питань за напрямом його діяльності.

В рамках засідання було висвітлено наступні питання:
  • затвердження порядку денного поточного засідання;
  • обговорення результатів попереднього засідання, яке проходило 22 жовтня 2020 р.;
  • інформація від головуючого:
  1. програма “Горизонт Європа“, конфігурація, дії Комітету;
  2. кластер 5 – стан формування;
  3. місія “Кліматично нейтральні та розумні міста“ (Climate neutral and smart cities);
  4. програма “Європейська Зелена справа“ (The Europian Green Deal);
  5. зміни в робочій програмі на 2020 рік;
  6. огляд результатів двоступеневого конкурсу 2019 року та одноетапного конкурсу 2020 року програми “Мобільність для зростання“ (Mobility for Growth).

Висновки та пропозиції за результатами засідання. Участь у програмі «Горизонт 2020» та в майбутній “Горизонт Європа “ є важливою для інтеграції вітчизняної науки і промисловості в європейський науково-технічний простір. Вона надає нові можливості українським дослідникам для реалізації їхніх наукових досліджень. Попередньо визначено, що діяльність комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» буде позиціюнуватися в кластерах: “4 – Digital, industry and space” та головним чином “5 – Climate, energy and mobility”.

Стратегія “Горизонт Європа“ передбачає головну кінцеву мету – мешканці Європи мають побачити результати програми в усіх сферах життя і своєї діяльності, тому переваги будуть надаватися великим комплексним проектам з високим рівнем TRL (технічний рівень готовності).

Участь представника від України в засіданні програмного комітету дозволила отримати інформацію, що надається лише в рамках засідання і зможе бути передана для обробки та використання у роботі Національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020» згідно правил проведення програмних комітетів.

Similar posts
  • Партнерство науки та виробництва Партнерство науки та виробництва: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на «Київському заводі ПТО» В рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО), студенти магістратури кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу отримали унікальну можливість ознайомитися з найсучаснішими виробничими процесами на реальному підприємстві. Відвідування [...]
  • New cycle of seminars from Siemens Новий цикл семінарів від SIEMENS Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу продовжує співпрацю із компанією Siemens і запрошує всіх бажаючих доєднатися до циклу семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». Зареєструватися на серію семінарів можна заповнивши до 06.09.2024 року Google-форму за посиланням: https://forms.gle/RNAkz9h8wZkj66ZB8 Після формування групи час та посилання на Zoom-конференцію будуть розіслані на [...]
  • Кафедра АЕМС ЕП прийняла участь у дні... Кафедра АЕМС ЕП прийняла участь у дні вступника. Сьогодні, 29 червня 2024 р., біля головного корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся день вступника. Цей захід був організований задля надання можливості  абітурієнтам отримати інформацію про освтні програми, кафедри та факультети нашого університету. В заході прийняли участь представники 9 навчально-наукових інститутів та 14 факультетів КПІ. Інтерес до спеціальності [...]
  • День вступника. Відчуй КПІ! День вступника. Відчуй КПІ! Подія літа на яку чекають, вже зовсім скоро, 29 червня з 10:00 до 15:00 навпроти головного входу до 1-го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37), відбудеться «День вступника. Відчуй КПІ!». Ви зможете поринути в університетську атмосферу, поспілкуватись зі студентами й викладачами, дізнатись більше про обрані факультети/НН інститути, спробувати себе в різноманітних майстер-класах, [...]
  • День відкритих дверей 18 травня 2024 Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг роботи [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти