ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Конференція Комітету Європи Горизонт 2020

Конференція комітету “Горизонт 2020” – Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт

Представник від України, Пересада Сергій Михайлович, завідувач кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” прийняв участь у 28-му засіданні Програмного комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» (SMART, GREEN and INTEGRATED TRANSPORT) м. Брюссель, Королівство Бельгія, 27-29 січня 2020 року.

Засідання програмних комітетів проводяться з метою ознайомлення представників країн-членів Європейського Союзу та країн асоційованих із Рамковою програмою Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (далі – програма «Горизонт 2020»), із порядком проведення нових конкурсів програми «Горизонт 2020», порядком проведення відбору проектів за конкурсами, прийоми запитів, на які було завершено конкурси, та новини напрямів, за якими відбувається засідання програмних комітетів, надання важливої інформації для подальшого використання країнами для поширення участі у програмі «Горизонт 2020» та вдосконалення проектів, що подаються на конкурси.

Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт каф. АЕМС-ЕП

Представник програмного комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» проф. Пересада С. М. взяв участь у засіданні програмного комітету, роботу якого було присвячено обговоренню низки питань за напрямом його діяльності.

В рамках засідання було висвітлено наступні питання:
  • затвердження порядку денного поточного засідання;
  • обговорення результатів попереднього засідання, яке проходило 22 жовтня 2020 р.;
  • інформація від головуючого:
  1. програма “Горизонт Європа“, конфігурація, дії Комітету;
  2. кластер 5 – стан формування;
  3. місія “Кліматично нейтральні та розумні міста“ (Climate neutral and smart cities);
  4. програма “Європейська Зелена справа“ (The Europian Green Deal);
  5. зміни в робочій програмі на 2020 рік;
  6. огляд результатів двоступеневого конкурсу 2019 року та одноетапного конкурсу 2020 року програми “Мобільність для зростання“ (Mobility for Growth).

Висновки та пропозиції за результатами засідання. Участь у програмі «Горизонт 2020» та в майбутній “Горизонт Європа “ є важливою для інтеграції вітчизняної науки і промисловості в європейський науково-технічний простір. Вона надає нові можливості українським дослідникам для реалізації їхніх наукових досліджень. Попередньо визначено, що діяльність комітету «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт» буде позиціюнуватися в кластерах: “4 – Digital, industry and space” та головним чином “5 – Climate, energy and mobility”.

Стратегія “Горизонт Європа“ передбачає головну кінцеву мету – мешканці Європи мають побачити результати програми в усіх сферах життя і своєї діяльності, тому переваги будуть надаватися великим комплексним проектам з високим рівнем TRL (технічний рівень готовності).

Участь представника від України в засіданні програмного комітету дозволила отримати інформацію, що надається лише в рамках засідання і зможе бути передана для обробки та використання у роботі Національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020» згідно правил проведення програмних комітетів.

Similar posts
  • XVIII МНТК для школярів, студентів ко... XVIII МНТК для школярів, студентів коледжів та вихованців МАН Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує школярів, студентів коледжів та вихованців МАН взяти участь у XVIII Міжнародній науково-технічній конференції «Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики» у 2024-2025 навчальному році Мета конференції – підтримка допитливих та обдарованих школярів, студентів коледжів та вихованців Малої академії наук для створення умов їх [...]
  • Інженерний тиждень у КПІ ім. Ігоря Сі... Відкрий світ енергетики та автоматики разом із ФЕА! Тема зустрічі: Режими роботи енергосистеми в контексті стабілізаційних відключень Дата: 8 січня 2025 року Починаємо з 10:00 Місце: 20 корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського Що буде цікаве саме тобі? Experimentarium – відчуй себе інженером на практиці: Чи можна побачити електроенергію? Дізнаєшся на власні очі! Що відбувається з [...]
  • Нагорода нашому викладачеві Нагорода нашому викладачеві Доцент нашої кафедри Пушкар Микола Васильович – заступник декана ФЕА з навчально-виховної роботи нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Нагороду Миколі Васильовичу було вручено ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Мельниченком [...]
  • Завершився цикл семінарів від Siemens Завершився цикл семінарів від Siemens В рамках співпраці кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу з компанією SIEMENS FT завершився черговий цикл з восьми семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». До прослуховування семінарів залучилися 26 здобувачів всіх трьох рівнів вищої освіти, від першого (бакалаврського) до третього (освітньо-наукового). Наразі цих всіх здобувачів [...]
  • Передові виробництва співпрацюють з К... Передові виробництва співпрацюють з КПІ Поглиблення співпраці між академічною спільнотою та виробничим сектором, поєднання освіти та індустрії для підготовки нової генерації інженерів сприяє їх майбутньому працевлаштуванню на сучасних виробництвах з можливістю подальшого навчання та розвитку, з гідною платнею й широкими кар’єрними перспективами. У рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти