ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Наукові конференції ELNANO, ESS 19

Конференції ELNANO та ESS’19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Цього року дві популярні IEEE конференції ELNANO та ESS’19 проходили в один час, 16-18 квітня та 17-19 квітня 2019 року.

Від нашої кафедри наукові роботи були представлені на обидвох конференціях. Наразі проводиться додавання робіт в електронні бази даних IEEExplore та Scopus, після чого матеріали публікацій будуть доступні на сайті.

a) ELNANO (Electronics and Nanotechnology), section 3: Electronic systems

IMG_8524

Відкриття конференції ELNANO

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ElNano була представлена робота

     S. Peresada, Y. Nikonenko, S. Kovbasa, A. Kuznietsov and D. Pushnitsyn (Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Ukraine, Technische Hochschule Mittelhessen, Germany)
“Rapid prototyping station for batteries-supercapacitors hybrid energy storage systems”.

Робота присвячена популярній темі – гібридизації джерела живлення для електричних транспортних засобів.

На відміну від акумуляторного живлення, гібридне джерело на основі акумуляторних батарей та блоку суперконденсаторів дозволяє покращити умови роботи та подовжити термін служби акумуляторних батарей.

В роботі детально описується принцип створення та дослідження таких систем на основі станції швидкого прототипного тестування, розробленої на кафедрі.

Доповідь зробив аспірант кафедри – Дмитро Пушніцин.

b) ESS (Energy Smart Systems), section 3: Smart cities and buildings

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ESS представлено наступні роботи:

     1. S. Peresada, M. Zhelinskyi, S. Kovbasa and S. Korol

“Indirect field oriented control of the saturated induction generators with linear PI regulators”

Робота присвячена розробці методики налаштування систем генерування на основі асинхронних генераторів з ПІ-регуляторами напруги і дослідженню впливу насичення магнітної системи машини на процеси керування.

Дана робота була представлена на пленарному засіданні. Доповідь зробив зав. кафедри АЕМС-ЕП д.т.н. проф. С. М. Пересада.

     2. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and L. Kazmina

“Investigation of energy characteristics of the electromechanical system in multi-motor conveyors under variation of traction load level on the belt”

В роботі представлені дослідження енергетичних характеристик багатодвигунних конвейерів при варіації навантаження.

     3. M. Ostroverkhov and V. Pyzhov

“Control of the electric drive with field regulated reluctance machine”

Робота присвячена питанню керування машиною зі змінним магнітним опором.

     4. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and A. Tytarenko

“Investigation of the pump unit control system with the neural network productivity estimator”

Ця робота продовжує цикл досліджень щодо керування насосною установку на основі нейронної мережі з оцінювачем продуктивності. Потенційно така система керування дозволяє значно підвищити ККД системи в усіх режимах роботи установки.

     5. O. Tolochko, O. Burmelov and D. Kaluhin

“Comparison of SPMSM rotor speed estimation techniques based on the flux linkage evaluation”

Робота присвячена порівнянню різних методів оцінювання швидкості в синхронних двигунах з постійними магнітами, що розташовані на поверхні ротора (неявнополюсні синхронні машини). Методи оцінки базуються на обчисленні значення потокозчеплення ротора двигуна.

Випускник кафедри 2018 р. Олексій Бурмельов доповів на засіданні секції.

Конференції ELNANO та ESS’19 є IEEE конференціями, які вносяться до бази даних Scopus.

Similar posts
  • Нагорода нашому викладачеві Нагорода нашому викладачеві Доцент нашої кафедри Пушкар Микола Васильович – заступник декана ФЕА з навчально-виховної роботи нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Нагороду Миколі Васильовичу було вручено ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Мельниченком [...]
  • Завершився цикл семінарів від Siemens Завершився цикл семінарів від Siemens В рамках співпраці кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу з компанією SIEMENS FT завершився черговий цикл з восьми семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». До прослуховування семінарів залучилися 26 здобувачів всіх трьох рівнів вищої освіти, від першого (бакалаврського) до третього (освітньо-наукового). Наразі цих всіх здобувачів [...]
  • Передові виробництва співпрацюють з К... Передові виробництва співпрацюють з КПІ Поглиблення співпраці між академічною спільнотою та виробничим сектором, поєднання освіти та індустрії для підготовки нової генерації інженерів сприяє їх майбутньому працевлаштуванню на сучасних виробництвах з можливістю подальшого навчання та розвитку, з гідною платнею й широкими кар’єрними перспективами. У рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені [...]
  • Як броварська компанія перетворює тро... Як броварська компанія перетворює тролейбуси на повербанки. Нещодавно броварська компанія «Політехносервіс» представила тролейбус, на який можна встановити водневу систему. Такий транспорт може працювати автономно, без потреби в контактній мережі, використовуючи водень для вироблення електроенергії. Єдиним викидом транспорту є вода, що робить його екологічно безпечним. Це не єдина технологічна розробка компанії з Київщини, яка займається виготовленням [...]
  • Партнерство науки та виробництва Партнерство науки та виробництва: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на «Київському заводі ПТО» В рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО), студенти магістратури кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу отримали унікальну можливість ознайомитися з найсучаснішими виробничими процесами на реальному підприємстві. Відвідування [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти