Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Пушкар М. В., будучи на стажуванні в Університеті прикладних наук Гессена (THM), Німеччина, в кампусі міста Фрідберг, 3-го грудня 2018 року провів лекцію. Лекція доцента Пушкаря торкалася теми «Self-excitation and control of autonomous induction generators» (Самозбудження та керування автономним асинхронним генератором).

На фото: доц. к.т.н. Пушкар М. В. та професор THM О. Кузнецов

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

На лекції були присутні студенти, які навчаються за програмою подвійного диплому магістратури між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТНМ, а також викладачі та професори з THM та КПІ. В даний момент двоє студентів 5-го курсу нашої кафедри:  А. Отрошко та М. Хилько проходять навчання за програмою подвійного диплому в ТНМ.

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

Окрім цього здійснюється тісна співпраця між викладачами двох навчальних закладів з метою обміну досвідом та спільних наукових досліджень.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.