Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM

Доцент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Пушкар М. В., будучи на стажуванні в Університеті прикладних наук Гессена (THM), Німеччина, в кампусі міста Фрідберг, 3-го грудня 2018 року провів лекцію. Лекція доцента Пушкаря торкалася теми «Self-excitation and control of autonomous induction generators» (Самозбудження та керування автономним асинхронним генератором).

На фото: доц. к.т.н. Пушкар М. В. та професор THM О. Кузнецов

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

На лекції були присутні студенти, які навчаються за програмою подвійного диплому магістратури між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТНМ, а також викладачі та професори з THM та КПІ. В даний момент двоє студентів 5-го курсу нашої кафедри:  А. Отрошко та М. Хилько проходять навчання за програмою подвійного диплому в ТНМ.

Лекція доцента Пушкаря М. В. в ТНM каф. АЕМС КПІ Сікорського

Окрім цього здійснюється тісна співпраця між викладачами двох навчальних закладів з метою обміну досвідом та спільних наукових досліджень.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення