Підготовчі курси

ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ
ТА АВТОМАТИКИ

Національного технічного університету України
“Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

оголошує набір слухачів на підготовчі курси КПІ 2019
на 2018 – 2019 навчальний рік для підготовки до ЗНО 2019
(ліцензія МОН України: серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Підготовчі курси КПІ 2019 кафедра АЕМС-ЕП НТУУ КПІ ФЕА

ФДП

Форми навчання

Очно-заочна (щосуботи з 1000 до 1645)– форма дистанційного навчання, яка здійснює гнучке поєднання очної та заочної форм і надає можливість підготовки незалежно від місця проживання слухача.

Терміни навчання

7 місяців – з 1 жовтня до 30 квітня;
6 місяців – з 1 листопада до 30 квітня;
5 місяців – з 1 грудня до 30 квітня.

Порядок зарахування на підготовчі курси

Для попередньої реєстрації необхідно до  20 серпня 2018 року надіслати заяву на пошту peretyatko.julia at gmail.com

Для зарахування на курси необхідно до  10 вересня 2018 року особисто за вище вказаною адресою надати:

• • заяву;
  • • ксерокопію паспорта (ксерокопію свідоцтва про народження);
  • • ксерокопію ідентифікаційного номеру;
  • • 2 фото (3 х 4).

Телефони для довідок: 204 – 85 – 77; 050-682-80-07

Організація навчального процесу

• • Набір на підготовчі курси здійснюється в межах затвердженого ліцензійного обсягу.
  • • Початок занять залежить в міру комплектації навчальних груп: з 15 вересня; 1 жовтня; 1 листопада або 1 грудня.
  • • Заняття проводяться в навчальних групах на базі ФЕА.
  • • Навчання та атестація слухачів здійснюється з трьох конкурсних предметів, що відповідають вибраному слухачами напрямку підготовки.
  • • Згідно ліцензії, підготовка здійснюється з наступних предметів: Математика, Фізика, Українська мова та література.
  • • До роботи на підготовчих курсах залучені провідні викладачі університету, які мають багаторічний досвід роботи в системі доуніверситетської підготовки НТУУ «КПІ».
  • • Методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчального року два взаємопов’язаних процеси: поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм.
  • • Навчання платне. Оплата здійснюється згідно затверджених Кошторисів.

Атестація слухачів

• • По закінченні навчального року слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який є інтегральним показником якості його знань з трьох програмних конкурсних предметів.
  • • Цей показник формується впродовж всього терміну навчання, як результат постійного моніторингу Центром тестування та моніторингу знань НТУУ «КПІ» всіх видів навчальних досягнень слухача.
  • • Основним видом самостійної роботи слухача підготовчих курсів впродовж навчального року є виконання та захист ним циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету.
  • • Очний контроль якості знань слухача з усіх предметів здійснюється у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).

На основі отриманого підсумкового рейтингу, при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки, слухачеві додаються додаткові бали (згідно Умов прийому до ВНЗ України).

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.