Печива та ігор!

Печива та ігор !
#КПІнастолки

Домашня атмосфера, товариське коло та азарт справжнього гравця. У нас можна спробувати все, від «Картахени» до «Музи», від «Манчкіна» до «Колоретто», а найголовніше — взяти участь у турнірі з гри усіх поколінь — «Саботера». Переможцю дістанеться гра з доповненням. Печива та ігор !

28 листопада, 16:00, Бібліотека КПІ (хол 6 поверху)

Вхід вільний за попередньою реєстрацією

Печива та ігор!

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.