Конференція в THM

Цього року в вересні відбулася чергова зустріч представників нашої кафедри та кафедри автоматизації енергосистем з викладачами та професорами Університету прикладних наук Гессена (THM), Німеччина. Конференція в THM була посвячена темі “Передові методи керування в електроенергетиці і електроприводі” (‘Advanced control in Power Systems and Drives’), на якій також виступали вчені нашого факультету та інших країн.

На конференції зробив доповідь к.т.н. доц. Ковбаса С. М. на тему “Пряме векторне керування на основі спостерігача потокозчеплення, інваріантного до варіації активного опору ротора” (‘Direct vector control based on rotor resistance-invariant rotor flux observer’) авторів проф. Пересада і доц. Ковбаса.

Також провелися перемовини щодо налагодження програми подвійного диплому. Як результат, вже двоє студентів 5-го курсу відправилися у THM на навчальний семестр.

photo5303477878719097155

Учасники конференції, у першому ряду зліва: перший – доц. Ковбаса С. М., другий – проф. Пересада С. М., третій – проф. Яндульський О. С.,  четверта – Труніна Г. О., п’ятий – проф. Кузнецов О.

photo5303477878719097156

Ковбаса Сергій Миколайович під час доповіді на конференції

Конференція в THM з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.