Візит Штефана Паліса, професор з Німеччини

Візит Штефана Паліса на кафедрі в 2015 році

В рамках міжнародного співробітництва по програмі DAAD 17 грудня 2015 року відбувся Візит Штефана Паліса на нашу кафедру з Магдебурскього університету ім. Отто-фон-Геріке (Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg).

Цей молодший професор (Jun.-Prof. Dr.-Ing. Stefan Palis) працює на факультеті Електроінженерії та інформаційних технологій (Elektrotechnik und Informationstechnik), кафедра автоматизації (Automatisierungstechnik) Магдебурскього університету ім. Отто-фон-Геріке.

Штефан Паліс – координатор  університетського співробітництва з Україною по програмі DAAD, автор книги: S. Palis, F. Palis, “High Performance Tracking Control of Automated Slewing Cranes”, Robotics and Automation in Construction”.

Коло інтересів:

• Nonlinear control – industrial magnetic bearings, anti-sway for slewing cranes and ballon cranes
  • Control and identification of distributed parameter systems – stabilization of nonlinear oscillations in fluidized bed spray granulation and continuous cooling crystallization
  • Real-time optimization
  • Discrete element modelling – Modelling of crystal breakage (in cooperation with Dr. Antonyuk – Technical University Hamburg-Harburg)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.