ІX Міжнародна конференція СПЕА

ІX МІЖНАРОДНА НАУКОВО ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

ІX МІЖНАРОДНА НАУКОВО ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики 2015”.

До уваги студентів 3-6 курсу кафедри АЕМС-ЕП!
1 грудня 2015 року о 16:00 в аудиторії 4-20 відбудеться студентська конференція.

Явка викладачів, аспірантів та студентів 3, 4, 5 та 6 курсів кафедри є обов’язковою.

Попередня програма конференції:
1. Відкриття конференції. Вступне слово зав. кафедри Пересади С. М.
2. Короткий звіт по науковій роботі кафедри у 2015 році. Ковбаса С. М.
3. Доповідь гостя конференції.
4. Чотири доповіді студентів.

UPD. Тези доповідей оприлюднено в онлайн-режимі на новому сайті журналу, де ви можете переглянути зміст збірника праць. Детальніше – за силкою.

Деякі з робіт, що були представлені:

ВИКОРИСТАННЯ КАСКАДНИХ ІНВЕРТОРІВ В ТЯГОВИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ Березюк Є.Ю., студент, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач

РОЗРОБКА СПРОЩЕНОГО АЛГОРИТМУ ОПТИМАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ДЛЯ КРИТЕРІЮ ММА Бугровий А.А., магістрант, Толочко О.І., д.т.н., проф.

МАКЕТНИЙ ЗРАЗОК АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ ПОДАЧІ ГАЗОВОГО ПАЛЬНИКА Булава А.В., Титаренко А.С., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ПОСЛІДОВНО З’ЄДНАНИХ НАСОСІВ З ЕКСТРЕМАЛЬНИМИ НАПІРНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц., Андрієнко Р.В., студент

РЕАЛІЗАЦІЯ ОЦІНЮВАЧА ККД НАСОСУ ЗА ДОПОМОГОЮ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ НА БАЗІ ПРОГРАМОВАНОЇ ЛОГІЧНОЇ ІНТЕГРАЛЬНОЇ СХЕМИ ALTERA CYCLONE V Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Печеник М.В., к.т.н., доц., Петровський Я.І.

ПРОТОКОЛИ ВЕРХНЬОГО РІВНЯ ДЛЯ МЕРЕЖ CAN Варволік В.В., студент, Король С.В, к.т.н., доц.

СПОСТЕРІГАЧ З КОВЗНИМ РЕЖИМОМ ДЛЯ ОЦІНЮВАННЯ МОМЕНТУ НАВАНТАЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Геращенко І.М., студент, Трандафілов В.М., к.т.н., ас.

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ Єрьоменко Є.І., магістрант, Димко С.С., асистент

ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Зайченко Ю.М., аспірант, Кривошея І.В., студент.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ОДНОФАЗНОГО КОРЕКТОРА КОЕФІЦІЄНТА ПОТУЖНОСТІ СИЛОВОГО ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ Ільків А.В., магістрант, Трандафілов В.М., к.т.н., ас.

ПРАКТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ НА ОСНОВІ МЕРЕЖІ CAN Король С.В., к.т.н., доц.; Демченко М.С., магістрант

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.